CONFERENCE.PP.UA - Все научные конференции

Главная | О проекте
 Направления
 o Все
 o Математика и механика
 o Компьютерные науки
 o Физика и астрономия
 o Науки про Землю
 o Инженерия и энергетика
 o Электротехника и приборостроение
 o Транспорт
 o Материалознавство, металлургия
 o Химия
 o Медицина
 o Биология и биотехнологии
 o Сельскохозяйственные науки
 o Архитектура и строительство
 o Психология и социология
 o Педагогика и образование
 o Экономика и менеджмент
 o История
 o Философия, культура и искусство
 o Филология и журналистика
 o Политология и международные отношения
 o Право и гос. управление
 o Военные науки и нац. безопасность
 o Гранты
 o Стипендиальные программы
 o Журналы

 Объявление
Администрация данной базы надеется, что информация была Вам полезна. Если Вы являетесь представителем оргкомитета научной конференции, которой еще нет в нашей базе - просим зарегистрироваться и добавить информацию.

 Популярные из последних
 o II Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні дослідження прикладних наук»
 o Трансфер технологий как фактор эволюции на планете. Life Sciences
 o 152-ая Международная научно-практическая конференция "ПРОБЛЕМАТИКА МЕЖЛИЧНОСТНЫХ ОТНОШЕНИЙ В УСЛОВИЯХ СОВРЕМЕННЫХ ТРЕБОВАНИЙ К КАЧЕСТВУ ОБРАЗОВАНИЯ И УРОВНЮ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ НАВЫКОВ СПЕЦИАЛИСТОВ"
 o СОВРЕМЕННЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ МАТЕРИАЛЬНЫХ ОБЪЕКТОВ И ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ ВЕЩЕСТВ
 o ХРОНИЧЕСКИЕ И ИНФЕКЦИОННЫЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ ЧЕЛОВЕКА, ЭПИЗООТИИ И ЭПИФИТОТИИ КАК РЕЗУЛЬТАТ ИЗМЕНЕНИЯ УСЛОВИЙ БИОЛОГИЧЕСКОЙ ЖИЗНИ
 o АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ ПРОЦЕССА ТЕХНИЧЕСКОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ РАСШИРЯЮЩИХСЯ ПОТРЕБНОСТЕЙ НАСЕЛЕНИЯ
 o 153-ая Международная научно-практическая конференция "СООТНОШЕНИЕ ФУНКЦИЙ ВЫРАЗИТЕЛЯ СОЦИАЛЬНОЙ КУЛЬТУРЫ, СРЕДСТВА ОБЩЕНИЯ, ХРАНЕНИЯ И ПЕРЕДАЧИ ИНФОРМАЦИИ В СОВРЕМЕННЫХ ЯЗЫКОВЫХ СИСТЕМАХ"
 o 154-ая Международная научно-практическая конференция "ФЕНОМЕН МАССОВОЙ КУЛЬТУРЫ В УСЛОВИЯХ РАСШИРЕНИЯ ЛИБЕРАЛЬНЫХ ПРЕДПОСЫЛОК ДЛЯ РАЗВИТИЯ ФОРМ САМОВЫРАЖЕНИЯ ЛИЧНОСТИ"

 Вход на сайт
Логин
Пароль
Регистрация на сайте! Забыли пароль?
TOP.zp.ua
Locations of visitors to this page

Наукова конференція "Парламентські читання"

Специализация:
Дата подачи (дедлайн): 16.07.2010
Дата начала: 01.10.2010
Место проведения: Киев

Сайт конференции: http://www.parlament.org.ua/

Информация:

ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив», Студентське наукове товариство правників «Scholiaris», Факультет правничих наук та Факультет соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія» виступають із спільною ініціативою започаткування щорічної наукової конференції, присвяченої проблематиці парламентаризму. 

Відбір учасників першої Міжнародної наукової конференції «Парламентські читання», що відбудеться 25-26 вересня 2010 року у м. Києві, розпочато 12 квітня 2010 року.

Ініціатива проведення конференції покликана сформувати якісно вищий рівень експертного та академічного дискурсу в Україні та залучити молодих науковців та представників академічних кіл до проведення наукових досліджень з парламентаризму у таких сегментах, як представницька та законодавча функції, контрольні повноваження, внутрішня структура та організація, участь громадськості тощо.

Конференція створить можливість для обміну думками між науковцями з усієї України, які займаються парламентськими студіями, включатиме виступи їх європейських колег, а також передбачає залучення низки експертів з політичного та громадського середовищ для участі у дискусіях.

У межах заходу передбачається: (і) проведення змістовної дискусії та надання підтримки молодим й перспективним науковцям у вигляді публікації збірника наукових робіт за результатами наукової конференції, (іі) включення найкращих робіт до інформаційно-аналітичного видання Лабораторії законодавчих ініціатив – журналу «Часопис ПАРЛАМЕНТ» (наклад – 1000 прим.) та (ііі) надання трьох премій розміром по 800 грн. за найкращі наукові роботи.

Організатори запрошують до участі молодих науковців (зокрема, викладачів, аспірантів та студентів старших курсів) з України та інших країн Європи. Заповнені аплікаційні форми та авторські наукові роботи мають бути надіслані на електронну адресу: parliam.readings@laboratory.kiev.ua до 16 липня 2010 року (включно).

Вимоги до наукових робіт та відбір учасників:

- тема роботи має відповідати проблематиці наукової конференції;
- оформлення тексту – у Microsoft Word для Windows;
- обсяг роботи не повинен перевищувати 20,000 знаків з пробілами;
- поля: верхнє, нижнє, праве –15мм, ліве – 20мм;
- шрифт – Times New Roman, кегль – 14; інтервал між рядками – 1,5;
- назва файлу в електронному варіанті повинна містити прізвище автора в англійській транслітерації;
- робочі мови: українська, англійська, російська.

Відбір робіт для участі у конференції здійснюватиме комісія, що складатиметься з представників Лабораторії законодавчих ініціатив, Студентського наукового товариства правників «Scholiaris», викладачів Факультету правничих наук та Факультету соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія». Інформація про результати відбору буде надіслана не пізніше 6 вересня 2010 року. Щодо детальнішої інформацію про програму та місце проведення конференції учасники будуть повідомлені після завершення відбору наукових робіт.

Умови участі:

Реєстраційний внесок для участі у конференції складає 150 гривень. Для учасників конференції не передбачаються відшкодування за проїзд та проживання, однак організатори сприятимуть у наданні місць для поселення.

Додаткова інформація:

Інформацію про конференцію та форму заявки розміщено на веб-сторінці Лабораторії законодавчих ініціатив: www.parliament.org.ua . Із запитаннями звертайтесь за адресою: parliam.readings@laboratory.kiev.ua або тел. +38(044)5313768 (контактна особа: Олександр Заславський, Експерт Лабораторії законодавчих ініціатив), +38(063)6178900 (Броніслав Тоцький, Голова Студентського наукового товариства правників «Scholiaris»).

Добавил: Админ 24.06.2010 09:49:15

Администрация сайта не несет ответственности за информацию, опубликованную посетителями.
CONFERENCE.PP.UA © 2009-2015