CONFERENCE.PP.UA - Все научные конференции

Главная | О проекте
 Направления
 o Все
 o Математика и механика
 o Компьютерные науки
 o Физика и астрономия
 o Науки про Землю
 o Инженерия и энергетика
 o Электротехника и приборостроение
 o Транспорт
 o Материалознавство, металлургия
 o Химия
 o Медицина
 o Биология и биотехнологии
 o Сельскохозяйственные науки
 o Архитектура и строительство
 o Психология и социология
 o Педагогика и образование
 o Экономика и менеджмент
 o История
 o Философия, культура и искусство
 o Филология и журналистика
 o Политология и международные отношения
 o Право и гос. управление
 o Военные науки и нац. безопасность
 o Гранты
 o Стипендиальные программы
 o Журналы

 Объявление
Администрация данной базы надеется, что информация была Вам полезна. Если Вы являетесь представителем оргкомитета научной конференции, которой еще нет в нашей базе - просим зарегистрироваться и добавить информацию.

 Популярные из последних

 Вход на сайт
Логин
Пароль
Регистрация на сайте! Забыли пароль?
TOP.zp.ua
Locations of visitors to this page

Наукова конференція "Парламентські читання"

Специализация:
Дата подачи (дедлайн): 16.07.2010
Дата начала: 01.10.2010
Место проведения: Киев

Сайт конференции: http://www.parlament.org.ua/

Информация:

ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив», Студентське наукове товариство правників «Scholiaris», Факультет правничих наук та Факультет соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія» виступають із спільною ініціативою започаткування щорічної наукової конференції, присвяченої проблематиці парламентаризму. 

Відбір учасників першої Міжнародної наукової конференції «Парламентські читання», що відбудеться 25-26 вересня 2010 року у м. Києві, розпочато 12 квітня 2010 року.

Ініціатива проведення конференції покликана сформувати якісно вищий рівень експертного та академічного дискурсу в Україні та залучити молодих науковців та представників академічних кіл до проведення наукових досліджень з парламентаризму у таких сегментах, як представницька та законодавча функції, контрольні повноваження, внутрішня структура та організація, участь громадськості тощо.

Конференція створить можливість для обміну думками між науковцями з усієї України, які займаються парламентськими студіями, включатиме виступи їх європейських колег, а також передбачає залучення низки експертів з політичного та громадського середовищ для участі у дискусіях.

У межах заходу передбачається: (і) проведення змістовної дискусії та надання підтримки молодим й перспективним науковцям у вигляді публікації збірника наукових робіт за результатами наукової конференції, (іі) включення найкращих робіт до інформаційно-аналітичного видання Лабораторії законодавчих ініціатив – журналу «Часопис ПАРЛАМЕНТ» (наклад – 1000 прим.) та (ііі) надання трьох премій розміром по 800 грн. за найкращі наукові роботи.

Організатори запрошують до участі молодих науковців (зокрема, викладачів, аспірантів та студентів старших курсів) з України та інших країн Європи. Заповнені аплікаційні форми та авторські наукові роботи мають бути надіслані на електронну адресу: parliam.readings@laboratory.kiev.ua до 16 липня 2010 року (включно).

Вимоги до наукових робіт та відбір учасників:

- тема роботи має відповідати проблематиці наукової конференції;
- оформлення тексту – у Microsoft Word для Windows;
- обсяг роботи не повинен перевищувати 20,000 знаків з пробілами;
- поля: верхнє, нижнє, праве –15мм, ліве – 20мм;
- шрифт – Times New Roman, кегль – 14; інтервал між рядками – 1,5;
- назва файлу в електронному варіанті повинна містити прізвище автора в англійській транслітерації;
- робочі мови: українська, англійська, російська.

Відбір робіт для участі у конференції здійснюватиме комісія, що складатиметься з представників Лабораторії законодавчих ініціатив, Студентського наукового товариства правників «Scholiaris», викладачів Факультету правничих наук та Факультету соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія». Інформація про результати відбору буде надіслана не пізніше 6 вересня 2010 року. Щодо детальнішої інформацію про програму та місце проведення конференції учасники будуть повідомлені після завершення відбору наукових робіт.

Умови участі:

Реєстраційний внесок для участі у конференції складає 150 гривень. Для учасників конференції не передбачаються відшкодування за проїзд та проживання, однак організатори сприятимуть у наданні місць для поселення.

Додаткова інформація:

Інформацію про конференцію та форму заявки розміщено на веб-сторінці Лабораторії законодавчих ініціатив: www.parliament.org.ua . Із запитаннями звертайтесь за адресою: parliam.readings@laboratory.kiev.ua або тел. +38(044)5313768 (контактна особа: Олександр Заславський, Експерт Лабораторії законодавчих ініціатив), +38(063)6178900 (Броніслав Тоцький, Голова Студентського наукового товариства правників «Scholiaris»).

Добавил: Админ 24.06.2010 09:49:15

Администрация сайта не несет ответственности за информацию, опубликованную посетителями.
CONFERENCE.PP.UA © 2009-2015